o nás

Sme úzko prepojený tím architektov, projektantov a inžinierov. Od roku 1996 vytvárame významné mestotvorné projekty, ktoré prinášajú hodnotný priestor budúcnosti. Od prvotnej myšlienky až po finálnu realizáciu poskytuje náš tím architektov, projektantov a profesistov všetky odborné práce pre kompletné vypracovanie projektov. Každé dielo riešime s profesionálnym prístupom, podporeným našimi bohatými skúsenosťami a medzinárodnými referenciami. Inovatívne meníme zaužívané postupy a posúvame štandardy na vyššiu úroveň.
1996 Založenie spoločnosti
2010 Aircraft s titulom Stavba roka
2014 Autobusový terminál Dubaj, prvý projekt v Spojených arabských emirátoch
2017 Pracuje pre nás už 50 talentov
2018 Klingerka, najvyšší rezidenčný projekt na Slovensku
2019 Eurovea Tower, prvý mrakodrap na Slovensku
2024 Náš projekt Pribinova 40 vyhral prestížne ocenenie Stavba Roka 2023 v kategórii mimoriadna kvalita realizácie stavby

Naša misia

Našou misiou je tvoriť kvalitné a estetické prostredie, ktoré prináša hodnotu a zmysel do každodenného života. Zameriavame sa na vytváranie priestorov, ktoré nielenže spĺňajú funkčné potreby, ale tiež obohacujú životné a pracovné prostredie. Naša práca odráža náš záväzok k výnimočnosti a udržateľnosti, čím zabezpečujeme, že naše projekty budú mať pozitívny dopad dnes aj zajtra.

Naša vízia

Snažíme sa prinášať novátorské myslenie do všetkých typov a mierok projektov. Naším cieľom je vytvárať jedinečné a udržateľné riešenia, ktoré sú nielen vizuálne atraktívne, ale aj funkčne efektívne. Veríme, že inovatívne prístupy a kreatívne myšlienky môžu meniť priestor a zlepšiť kvalitu života. Naša vízia je byť lídrom v oblasti architektúry, ktorý prináša inšpiráciu a nové perspektívy do každého projektu.

Naša stratégia

Naša stratégia je postavená na dlhoročných skúsenostiach s množstvom inovatívnych riešení. Využívame naše rozmanité portfólio na vytváranie projektov, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality a estetiky. Naše prístupy nám umožňujú pretvárať vízie do reality a prinášať tak našim klientom unikátne a hodnotné riešenia. Týmto spôsobom sa snažíme byť vždy o krok vpred a ponúkať výnimočné služby, ktoré prekračujú očakávania.